خانواده برتر

تبادل نظر درباره مسائل انتخاب همسر، خواستگاری، دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

وقتی شوهرم به زن ها نگاه می کند.

  • ۱۷:۳۱

پرسش و پاسخ

سوال:
ھمسرم به قول خودش بسیار معاشرتی است و خیلی راحت می تواند با دیگران حتی زنان ارتباط بگیرد، در خیابان ھمیشه به زنان دیگر نگاه می کند و در مورد آنها نیز اظهار نظر میکند، این موضوع مرا بسیار رنج می دھد. چه کنم؟

پاسخ:
به طور مفصل با ھمسرتان صحبت کنید و خط قرمزھا و محدوده ھای ارتباطی با جنس مخالف را مشخص کنید. با کمک ھمسرتان چارچوب جدیدی را برای حدود روابطتان تعیین کنید و در مورد آن به توافق برسید.

از ھمسرتان بخواھید برای سلامت زندگی مشترکتان بر حسب این تفاهم نامه رفتار کند و نادیده گرفتن این اصول مشترک باعث خواھد شد شما برخورد جدی تری را در نظر بگیرید.

به خاطر داشته باشید ھرگز برای انتقام دست به عمل متقابل نزنید یا خشم خود را به صورت یک رفتار منفعلانه مانند قهر کردن بدون دلیل، وارد عمل نشوید، این عمل در نهایت زندگیتان را در جهت یک سیکل معیوب عمل و عکس العمل پیش خواھد راند که نه تنها پایانی برای آن نیست بلکه بسیار آسیب رسان ھم است.


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
به سایت خانواده برتر خوش آمدید.
هدف ما از ایجاد این سایت ، فراهم آوردن محیطی ساده و کارآمد برای مشورت آزادانه در مورد مسائل ازدواج ، روابط زناشویی ، روانشناسی ، پوست و مو ، پزشکی ، کسب و کار و ... است. منتظر مطالب و نظرات ارزشمند شما هستیم.
Designed By Erfan Powered by Bayan